Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

CAMDA BİR ASIRA DAYANAN DENEYİM VE GÜVEN

TEMELLERİ 95 YIL ÖNCE ATILAN CAMCI İBRAHİM CAM İŞLEME VE ÇİFTCAM ALANLARINDAKİ BİRİKİMİ VE TECRÜBESİYLE SEKTÖRDE YERİNİ ALMIŞTIR.

2007 YILINDA ÇİFTCAM İMALATINA BAŞLAMIŞ OLUP HER YIL DÜZENLİ OLARAK YATIRIMLARINA DEVAM ETMEKTEDİR. 2010 YILINDAN İTİBAREN PLASTİK DOĞRAMA VE SİNEKLİK PROFİLİ VE AKSESUARLAR GRUBUNUN SATIŞINA BAŞLAYARAK İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN PENCERE KISMINA HİTAP ETMEYE BAŞLAMIŞTIR.

2017 YILINDAN İTİBAREN PENCERE VE KAPI İMALATINI DA BÜNYESİNE KATIP YATIRIMLARINA DEVAM ETMİŞTİR.

 2020 YILINDAN İTİBAREN ÜRETİM AĞINI DAHA DA ARTTIRIP KATLANIR CAM BALKON, KAYAR SİSTEM CAM, GİYOTİN DOĞRAMA İMALATLARINI DA BÜNYESİNE ALMIŞTIR.

MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK AMACIYLA VE İŞYERİ GÜVENLİĞİ DÜŞÜNÜLEREK SATIŞ VE İMALAT OLARAK 2 FARKLI NOKTADA HİZMET VERMEKTEYİZ.

İMALATTA 650 M2KAPALI ALAN SATIŞ NOKTASI 450 M2 VE ÇARŞI MERKEZDE SHOWROOM OLARAKDA TOPLAMDA 1175 M2 ALANDA MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.

PVC DOĞRAMA VE CAM ÜRÜNLERİNİ AYNI ZAMAN TESLİM EDEBİLMEMİZ,GÜVENİLİRLİK , TEMİZ İŞÇİLİK EN BÜYÜK AYRICALIĞIMIZ. SEKTÖRDE DAHA İYİ YERLERE GELEBİLMEK İÇİN YENİLİKLERE HER ZAMAN AÇIK BİR FİRMA OLUP MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN İSTEKLER DOĞRULTUSUNDA KENDİMİZİ YENİLİYORUZ.

 

Hakkımızda

Hemen Arayın

(0256) 585 1363

HİZMETLERİMİZ

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Dayanıklı, kaliteli Kale Kapı Kilidi
İNCELE
Kapı stobu ile hızla çarpan kapılardan kurtulun.
İNCELE
10*20 PENCERE SİNEKLİK KÖŞE TAKOZU
0,5 TL
İNCELE
TAVAN LAMBİRİ GRİ DESEN
İNCELE
SLİKONİZE MASTİK
İNCELE